WEB TASARIM...

Mobil uyumlu Web Tasarım ve Uygulama

Gelişen teknoloji ile haberleşme ve iletişimin merkezi olan internet dünyasında web sitelerine daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Artık her kuruluş ve kişi kendine ait internet sitesine sahip olmak istemektedir. Genellikle Web tasarımı yapmak kolay bir çalışma olarak görülmekle beraber, Dökümanlar, projeler, web sayfasının kurulumdan yayın aşamasına kadar özenle çalışılması gereken konulardır.

Kontrol edilebilir ve isteklerinize uygun siteye sahip olmak için küçük bir araştırma yapmak gerekir, Web sitesi nasıl yapılır, izlenen süreçler nelerdir, firmanızın neler yapması gerekir, bunlara alınacak makul cevaplar ile hedeflerinize daha rahat kavuşurabilirsiniz.

Servisimiz, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Ön görüşme

Sayberk Net Web Tasarım

Öncelikle firmanız hakkında iyi bir araştırma yapılmalıdır. Sitenin içeriklerini oluşturmak ve hedefleri belirlemek için stratejik içerikler oluşturulmalıdır. Menü başlıkları belirlenir ve gerekli dokümanlar hazırlanarak yazım aşamasına geçilir. Örnek olanlar:

  • Hakkımızda yazısı
  • Hizmetlerimiz yazısı
  • Ürün bilgileri
  • Referansların listesi
  • İletişim detaylı bilgileri

Gibi örnekler olup bunlar değişiklik gösterebilir.

Tasarım aşaması

Sayberk Net Web Tasarım

İçeriklerin oluşturulma süresinde sitenin tasarım planı da çıkarılır. Taslak alan oluşturulur ve bu taslak üzerinde gerekli olan tüm tasarımlar  ile resimler, animasyonlar, videolar hazırlanır.

Dileyen kuruluşlara Banner ve Logo gibi çalışmalar da yapılır. Firma renklerine ve sektörüne uygun tasarımlar gerçekleştirilir.

Planlama & Uygulama

Sayberk Net Web Tasarım

Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarılır, Bu aşamada sitenin tüm alt yapısının teknik gereklilikleri gerçekleştirilir, kodlamaları yaparak siteniz menüdeki başlıklara göre oluşturulur. Son aşamada da tüm hazırlanan veriler internet ortamına taşınarak test aşamasına geçilir.

Tüm süreç sırasında eş zamanlı olarak devam eden optimizasyon işlemi ile sitenin arama motorlarında ve özellikle Google’da üst sıralarda çıkması için gerekli Google SEO – Google Optimizasyon işlemleri gerçekleştirilir.

Test Aşamaları

Sayberk Net Web Tasarım

Sitenizin hazırlanan verilerinin doğru çalışıp çalışmadığı test edilir, tasarımlardaki sorunlar kontrol edilir, programlama sırasında herhangi bir yanlış yapılıp yapılmadığına bakılır ve olası eksikler giderilir.

Web sayfanız Son haline getirilir ve talepler ve değişiklikler revize edilir.

Web Sayfası Yayına Başlatılması

Sayberk Net Web Tasarım

Tüm aşamaların sonucunda site yayına alınır, ve olası sorunlara karşı düzenli olarak kontrolleri gerçekleştirilir. Güncelleme ve iyileştirme uygulamaları yapılır.